Rooster en openingstijden

Dinsdag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
09:00
EASY FLOW YOGA
Maarten van der Woude
Studio 1
09:00
FIIT: BOKSFIT
Nicky Lopez
De Kuip
09:30
STAY FIT WALK
Nita ten Buren Sven Elijzen
Buiten
09:30
BODYPUMP
Nita ten Buren Ivar Roos
Arena
10:00
INDOOR HIIT
Nicky Lopez
Arena II
10:30
HOT YOGA
Marly Kroef Maarten v/d Woude
Hot Yoga
11:35
BUIKSPIER 15
Arena
17:00
CLUBPOWER
Darrin Kloer
Arena
18:00
JUMPING FITNESS
Kelly van Deursen Barry Verkade
Arena
18:00
INDOOR HIIT
Milou Hagen
Arena II
18:00
PILATES
Nita ten Buren Margot Drummen
Studio 1
18:45
FIIT: LOWER BODY
Milou Hagen
De Kuip
19:00
BOKSZAKTRAINING
Ronald de Ruig Ahmed Budak
Arena
19:00
SPINNING
Tristan Schuring Darrin Kloer
Spinning
19:00
EASY FLOW YIN YOGA
Fiona Patricia Mueller
Studio 1
19:30
BUIKSPIER 15
De Kuip
20:00
URBAN DANCE
Nanda Groen
Studio 1
20:00
STRENGTH
Milou Hagen
De Kuip
20:00
BODYPUMP
Nita ten Buren Anton Timmerman
Arena
20:30
BUIKSPIER 15
De Kuip
Woensdag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
08:00
EASY FLOW YOGA
Maarten van der Woude
Studio 1
09:00
FIIT: FULL BODY
Sven Elijzen
De Kuip
09:15
PILATES
Nita ten Buren Darrin Kloer
Studio 1
09:30
JUMPING FITNESS
Nicky Lopez Margot Abbes
Arena
09:30
SPINNING
Marije de Vries
Spinning
10:00
STRENGTH
Sven Elijzen
De Kuip
10:30
BODYPUMP
Nita ten Buren Darrin Kloer
Arena
11:00
HOT YOGA
Maarten van der Woude
Hot Yoga
11:35
BUIKSPIER 15
Arena
17:00
BODYPUMP
Nicky Lopez Anton Timmerman
Arena
18:00
INDOOR HIIT
Wim Valen
Arena II
18:00
DANCE
Charlotte de Clercq
Studio 1
18:00
BOKSZAKTRAINING
Nicky Lopez Ahmed Budak
Arena
18:45
FIIT: FULL BODY
Wim Valen
De Kuip
19:00
JUMPING FITNESS
Nicky Lopez
Arena
19:00
HARDLOPEN
Frank Heestermans
Buiten
19:00
BODYBALANCE
Karlijn Roelofs
Studio 1
19:30
BUIKSPIER 15
De Kuip
19:30
BOOTCAMP SONSBEEK
Henry Kok
Buiten
20:00
BODYATTACK
Nicky Lopez Marije de Vries
Arena
20:00
STRENGTH
Wim Valen
De Kuip
20:00
POWER YOGA
Marly Kroef
Studio 1
20:00
SPINNING
Ivar Roos
Spinning
20:30
BUIKSPIER 15
De Kuip
21:00
BODYPUMP
Marnix Stellwag
Arena
Donderdag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
09:00
FIIT: FULL BODY
Ivar Roos
De Kuip
09:00
EASY FLOW YOGA
Maarten van der Woude
Studio 1
09:30
BODYPUMP
Margot Drummen
Arena
10:00
STAY FIT
Nita ten Buren Ivar Roos
De Kuip
10:30
HOT VINYASA YOGA
Maarten van der Woude
Hot Yoga
10:30
JUMPING FITNESS
Leo Dobrotworski
Arena
11:35
BUIKSPIER 15
Arena
18:00
BOKSZAKTRAINING
Nicky Lopez Anton Timmerman
Arena
19:00
EASY FLOW YOGA
Sandra Hut
Studio 1
19:00
INDOOR HIIT
Sven Elijzen
Arena II
19:00
BODYPUMP
Nicky Lopez Anton Timmerman
Arena
19:30
INDOOR ROWING
Sven Elijzen VERVALT
Arena II
19:30
BUIKSPIERKWARTIER
De Kuip
20:00
W.O.D.
Sven Elijzen
De Kuip
20:00
XCORE
Nicky Lopez
Arena
20:15
PILATES
Nita ten Buren Margot Drummen
Studio 1
20:30
BUIKSPIER 15
De Kuip
Vrijdag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
08:00
HATHA YOGA
Sandra Hut
Studio 1
09:00
FIIT: BOKSFIT
Nicky Lopez
De Kuip
09:30
BODYBALANCE
Janet Schuring
Studio 1
09:30
SPINNING
Eva Walgemoet
Spinning
09:30
STEP
Leo Dobrotworski
Arena
10:00
INDOOR HIIT
Sven Elijzen
De Kuip
10:30
CLUBPOWER
Janet Schuring
Arena
11:00
HOT YOGA
Margot Drummen
Hot Yoga
11:35
BUIKSPIER 15
Arena
13:00
BODYPUMP
Nicky Lopez
Arena
13:00
YIN YOGA
Aletta Helena Marly Kroef
Studio 1
18:00
CLUBPOWER
Rik ten Brinke Darrin Kloer
Arena
19:00
BOKSZAKTRAINING
Ronald de Ruig Ahmed Budak
Arena
19:00
HOT YIN YOGA
Sandra Hut
Hot Yoga
19:15
SPINNING
Theo van der Staak
Spinning
19:30
BUIKSPIER 15
De Kuip
20:30
BUIKSPIER 15
De Kuip
Zaterdag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
09:00
INDOOR HIIT
Dimos Galinos
Arena II
09:00
FIIT: FULL BODY
Ivar Roos
De Kuip
09:30
CLUBPOWER
Tristan Schuring
Arena
09:30
BODYBALANCE
Anke IJsveld
Studio 1
10:00
FIIT: FULL BODY
Ivar Roos
De Kuip
10:10
BUIKSPIER 15
De Kuip
10:30
SPINNING
Tristan Schuring
Spinning
10:30
BODYPUMP
Margot Drummen
Arena
10:30
YIN YOGA
Marly Kroef
Studio 1
11:30
BODYATTACK
Mauro Ravotto
Arena
12:00
HOT YOGA
Marly Kroef
Hot Yoga
12:40
BUIKSPIER 15
De Kuip
Zondag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
09:00
POWER YIN YOGA
Ingrid Loman
Studio 1
09:30
FIIT: UPPER BODY
Milou Hagen
De Kuip
09:45
GRIT CARDIO
Marije de Vries
Arena
10:00
INDOOR HIIT
Kim Verborg
Arena II
10:10
BUIKSPIER 15
De Kuip
10:15
BODYPUMP
Marije de Vries
Arena
10:30
INDOOR ROWING
Kim Verborg VERVALT
Arena II
10:30
SPINNING
Theo van der Staak
Spinning
10:30
LOW IMPACT
Nanda Groen
Studio 1
10:30
W.O.D.
Milou Hagen
De Kuip
11:30
STEP
Nanda Groen
Arena
11:30
BODYBALANCE
Margot Abbes
Studio 1
12:30
BOKSZAKTRAINING
Nicky Lopez
Arena
12:40
BUIKSPIER 15
De Kuip
13:00
HOT YOGA
Maarten van der Woude
Hot Yoga
13:30
BODYPUMP
Nicky Lopez
Arena
18:30
INDOOR HIIT
Darrin Kloer
Arena II
19:00
STRENGTH
Sven Elijzen
De Kuip
19:00
CLUBPOWER
Darrin Kloer
Arena
19:30
EASY FLOW YOGA
Maarten van der Woude
Studio 1
Maandag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
08:00
EASY FLOW YOGA
Sandra Hut
Studio 1
08:30
INDOOR HIIT
Sven Elijzen
Arena II
09:00
STRENGTH
Sven Elijzen
De Kuip
09:30
SPINNING
Darrin Kloer
Spinning
09:30
BODYBALANCE
Margot Abbes
Studio 1
09:30
XCORE
Nicky Lopez
Arena
10:00
STAY FIT
Sven Elijzen
De Kuip
10:30
YIN YOGA
Aletta Helena Maarten v/d Woude
Studio 1
10:30
BODYPUMP
Margot Abbes
Arena
11:35
BUIKSPIER 15
Arena
18:00
CLUBPOWER
Ivar Roos
Arena
18:30
FIIT: UPPER BODY
Dennis Gerritzen Milou Hagen
De Kuip
18:30
GRIT STRENGTH
Margot Drummen
Studio 1
18:45
SPINNING
Jeroen Langestraat Marnix Stellwag
Spinning
19:00
INDOOR ROWING
Kim Verborg VERVALT
Arena II
19:00
LOW IMPACT
Ivar Roos
Arena
19:00
BODYBALANCE
Janet Schuring
Studio 1
19:30
INDOOR HIIT
Kim Verborg
Arena II
19:30
BUIKSPIER 15
De Kuip
20:00
STRENGTH
Dennis Gerritzen Milou Hagen
De Kuip
20:00
BODYATTACK
Marije de Vries
Arena
20:30
BUIKSPIER 15
De Kuip
20:30
HOT YOGA
Nanda Groen
Hot Yoga

Openingstijden

Maandag07.00 - 22.30 uur
Dinsdag08.30 - 22.30 uur
Woensdag07.00 - 22.30 uur
Donderdag08.30 - 22.30 uur
Vrijdag07.00 - 22.30 uur
Zaterdag08.30 - 18.00 uur
Zondag08.30 - 21.00 uur
Onze bar sluit 10 minuten voor sluitingstijd.

Onze sauna is doordeweeks geopend van 09:30 tot 20 minuten voor sluitingstijd.

 

Kinderopvang

Maandag08.45 - 12.00 uur
Dinsdag08.45 - 12.00 uur
Woensdag08.45 - 12.00 uur
Donderdag08.45 - 12.00 uur
Vrijdag08.45 - 12.00 uur
Zaterdag09.00 - 12.00 uur
ZondagGeen opvang
Voor kinderen van 0 t/m 3. Maximaal 2 uur opvang.
Menu
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!