Rooster en openingstijden

Dinsdag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
07:15
YIN YANG YOGA
Fiona Patricia Mueller
STUDIO 1
09:00
EASY FLOW YOGA
Maarten van der Woude Fiona Muller
STUDIO 1
09:00
BOKSFIT
Nicky Lopez
BOXX
09:30
BODYPUMP
Nita ten Buren
ARENA
10:00
INDOOR HIIT
Nicky Lopez
HIIT//CYCLING
10:30
HOT YOGA
Marly Kroef Maarten v/d Woude
HOT YOGA
10:30
STAY FIT WALK
Nita ten Buren
OUTDOOR
11:35
BUIKSPIER 15
ARENA
17:00
CLUBPOWER
Darrin Kloer
ARENA
18:00
PILATES
Nita ten Buren
STUDIO 1
18:00
INDOOR HIIT
Milou Hagen
HIIT//CYCLING
18:00
XCORE
Kelly van Deursen Nicky Lopez
ARENA
18:45
FIIT: LOWER BODY
Milou Hagen
KUIP
19:00
CYCLING
Tristan Schuring
HIIT//CYCLING
19:00
EASY FLOW YIN YOGA
Fiona Patricia Mueller
STUDIO 1
19:00
JUMPING FITNESS
Kelly van Deursen Nicky Lopez
ARENA
19:00
BOKSZAKTRAINING
Ronald de Ruig Hans Wolters
BOXX
19:30
BUIKSPIER 15
KUIP II
20:00
URBAN DANCE
Nanda Groen
STUDIO 1
20:00
BODYPUMP
Nita ten Buren
ARENA
20:00
BOKSFIT
Ronald de Ruig Hans Wolters
BOXX
20:00
STRENGTH
Milou Hagen
KUIP
20:15
INDOOR HIIT
Tristan Schuring
HIIT//CYCLING
20:30
BUIKSPIER 15
KUIP II
Woensdag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
08:00
EASY FLOW YOGA
Maarten van der Woude Fiona Muller
STUDIO 1
09:00
FIIT: FULL BODY
Sven Elijzen
KUIP
09:15
PILATES
Nita ten Buren
STUDIO 1
09:30
JUMPING FITNESS
Nicky Lopez
ARENA
09:30
CYCLING
Marije de Vries
HIIT//CYCLING
09:30
BOKSFIT
Dennis Gerritzen
BOXX
10:00
STRENGTH
Sven Elijzen
KUIP
10:30
BODYPUMP
Nita ten Buren
ARENA
11:00
HOT YOGA
Maarten van der Woude
HOT YOGA
11:35
BUIKSPIER 15
ARENA
17:00
BODYPUMP
Nicky Lopez
ARENA
18:00
INDOOR HIIT
Wim Valen
HIIT//CYCLING
18:00
GRIT EXTREME
Darrin Kloer
ARENA
18:00
BOKSZAKTRAINING
Nicky Lopez
BOXX
18:00
LATIN DANCE
Charlotte de Clercq
STUDIO 1
18:45
FIIT: FULL BODY
Wim Valen
KUIP
19:00
JUMPING FITNESS
Nicky Lopez
ARENA
19:00
BOKSFIT
Darrin Kloer
BOXX
19:00
HARDLOPEN
Frank Heestermans
OUTDOOR
19:00
BODYBALANCE
Karlijn Roelofs
STUDIO 1
19:15
INDOOR HIIT
Ivar Roos
HIIT//CYCLING
19:30
BOOTCAMP SONSBEEK
Henry Kok VERVALT
OUTDOOR
19:30
BOOTY 20
Kim Verborg
B-ZONE
19:50
BOOTY 20
Kim Verborg
B-ZONE
20:00
BODYATTACK
Nicky Lopez
ARENA
20:00
STRENGTH
Wim Valen
KUIP
20:00
CYCLING
Ivar Roos
HIIT//CYCLING
20:00
POWER YOGA
Marly Kroef
STUDIO 1
20:30
BUIKSPIER 15
KUIP II
21:00
BODYPUMP
Marnix Stellwag
ARENA
Donderdag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
09:00
FIIT: FULL BODY
Ivar Roos
KUIP
09:00
EASY FLOW YOGA
Maarten van der Woude Aranka Gorisse
STUDIO 1
09:30
BODYPUMP
Margot Drummen
ARENA
10:00
STAY FIT
Nita ten Buren
KUIP
10:30
HOT VINYASA YOGA
Maarten van der Woude
HOT YOGA
10:30
JUMPING FITNESS
Leo Dobrotworski
ARENA
11:35
BUIKSPIER 15
ARENA
18:00
GRIT EXTREME
Nicky Lopez
ARENA
19:00
EASY FLOW YOGA
Sandra Hut
STUDIO 1
19:00
INDOOR HIIT
Sven Elijzen
HIIT//CYCLING
19:00
BOKSZAKTRAINING
Nicky Lopez
BOXX
19:00
BODYPUMP
Nicky Lopez Anton Timmerman
ARENA
19:30
INDOOR ROWING
Sven Elijzen
ROWING
19:30
BUIKSPIER 15
KUIP II
20:00
XCORE
Nicky Lopez
ARENA
20:00
W.O.D.
Sven Elijzen
KUIP
20:15
PILATES
Nita ten Buren
STUDIO 1
20:30
BUIKSPIER 15
KUIP II
Vrijdag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
08:00
HATHA YOGA
Sandra Hut
STUDIO 1
09:00
BOKSFIT
Nicky Lopez
BOXX
09:15
CYCLING
Eva Walgemoet
HIIT//CYCLING
09:30
STEP
Leo Dobrotworski
ARENA
09:30
BODYBALANCE
Janet Schuring
STUDIO 1
10:00
FIIT: LOWER BODY
Sven Elijzen
KUIP
10:30
CLUBPOWER
Janet Schuring
ARENA
10:30
INDOOR HIIT
Eva Walgemoet
HIIT//CYCLING
11:00
HOT YOGA
Margot Drummen
HOT YOGA
11:35
BUIKSPIER 15
ARENA
13:00
BODYPUMP
Nicky Lopez
ARENA
13:00
YIN YOGA
Aletta Helena Marly Kroef
STUDIO 1
18:00
CLUBPOWER
Marnix Stellwag
ARENA
19:00
HOT YIN YOGA
Sandra Hut
HOT YOGA
19:00
BOKSZAKTRAINING
Ronald de Ruig
BOXX
19:15
CYCLING
Theo van der Staak
HIIT//CYCLING
19:30
BUIKSPIER 15
KUIP II
Zaterdag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
09:00
INDOOR HIIT
Dimos Galinos
HIIT//CYCLING
09:00
FIIT: FULL BODY
Ivar Roos
KUIP
09:30
BOOTCAMP
OUTDOOR
09:30
BODYBALANCE
Anke IJsveld
STUDIO 1
09:30
CLUBPOWER
Tristan Schuring
ARENA
09:30
BOKSZAKTRAINING
BOXX
10:00
FIIT: FULL BODY
Ivar Roos
KUIP
10:10
BUIKSPIER 15
KUIP II
10:30
CYCLING
Tristan Schuring
HIIT//CYCLING
10:30
YIN YOGA
Marly Kroef Ingrid Loman
STUDIO 1
10:30
BODYPUMP
Margot Drummen
ARENA
11:30
BODYATTACK
Mauro Ravotto Marije de Vries
ARENA
12:00
HOT YOGA
Marly Kroef Margot Drummen
HOT YOGA
12:40
BUIKPSIER 15
ARENA
Zondag
Tijd
Activiteit
Instructeur
Zaal
09:00
POWER YIN YOGA
Ingrid Loman
STUDIO 1
09:30
FIIT: UPPER BODY
Milou Hagen
KUIP
09:45
GRIT CARDIO
Marije de Vries
ARENA
09:45
INDOOR HIIT
Kim Verborg
HIIT//CYCLING
10:10
BUIKSPIER 15
KUIP II
10:15
BODYPUMP
Marije de Vries
ARENA
10:30
W.O.D.
Milou Hagen
KUIP
10:30
INDOOR ROWING
Kim Verborg
ROWING
10:30
CYCLING
Theo van der Staak Jeroen Langestraat
HIIT//CYCLING
10:30
LOW IMPACT
Nanda Groen
STUDIO 1
11:30
BOKSFIT
Nicky Lopez
BOXX
11:30
STEP
Nanda Groen
ARENA
11:30
BODYBALANCE
Margot Abbes
STUDIO 1
12:30
BOKSZAKTRAINING
Nicky Lopez
BOXX
12:40
BUIKSPIER 15
ARENA
13:00
HOT YOGA
Maarten van der Woude
HOT YOGA
13:30
BODYPUMP
Nicky Lopez
ARENA
18:30
INDOOR HIIT
Darrin Kloer
HIIT//CYCLING
19:00
STRENGTH
Sven Elijzen
KUIP
19:00
CLUBPOWER
Darrin Kloer
ARENA
19:30
EASY FLOW YOGA
Maarten van der Woude
STUDIO 1

Openingstijden

Maandag07.00 - 22.30 uur
Dinsdag07.00 - 22.30 uur
Woensdag07.00 - 22.30 uur
Donderdag07.00 - 22.30 uur
Vrijdag07.00 - 22.30 uur
Zaterdag08.30 - 18.00 uur
Zondag08.30 - 21.00 uur
Onze bar sluit 10 minuten voor sluitingstijd.

Onze sauna is geopend van 09:30 tot 20 minuten voor sluitingstijd.

 

Kinderopvang

Maandag08.45 - 12.00 uur
Dinsdag08.45 - 12.00 uur
Woensdag08.45 - 12.00 uur
Donderdag08.45 - 12.00 uur
Vrijdag08.45 - 12.00 uur
Zaterdag09.00 - 12.00 uur
ZondagGeen opvang
Voor kinderen van 0 t/m 3. Maximaal 2 uur opvang.
Menu
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!